Magazynier/Operator wózka widłowego 316 wyświetleń2 aplikacje

Firma Starion Poland z Biskupic Podgórnych zatrudni magazyniera z uprawnieniami UDT.

Możliwość darmowego transportu

Zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek dostaw
  • dbałość o prawidłowe rozmieszczenie komponentów w magazynie
  • ciągłe dążenie do udoskonalenia miejsca pracy
  •  praca zgodnie z FIFO

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • premie i benefity
  •  możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • możliwość rozwoju i awansu
  •  darmowy transport
  •  imprezy integracyjne i inne

Wymagania

  1. Uprawnienia UDT na wózek widłowy- warunek konieczny
  2. Aktualne badania psychotechniczne
  3. Doświadczenie w pracy w magazynie w firmie produkcyjnej
  4.  Doskonała organizacja pracy wlasnej oraz duża motywacja do pracy

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy do-250-pracownikow
  • Adres ul. LG 4, 55-040 Biskupice Podgórne
Znajdź nas