Magento Backend Developer w firmie Smartmage 35 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • Programowanie nowych funkcjonalności w systemie eCommerce Magento
  • Rozwiązywanie zgłoszonych problemów,
  • Rozwój platform opartych o Magento
  • Dbałość o bezpieczeństwo i wydajność
  • Code review
  • Uczestnictwo w spotkaniach statusowych
  • Rozwój i proponowanie nowych rozwiązań dla zespołu
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z Project Managerami i frontendowcami

Oferujemy

  • Umowę o pracę – wynagrodzenie 7000 – 10000 PLN brutto/ mięs.
  • Kontrakt B2B – wynagrodzenie  7000 – 12000 PLN netto netto (+ VAT) / mies.
  • Dopłatę do ubezpieczenia na życie
  • Dopłatę do karty Multisport
  • Działamy zarówno zdalnie jak i stacjonarnie, mamy biuro w Opol
  • W biurach zapewniamy kawę, herbatę, mleko, cukier, sól, pieprz, mikrofalówkę, czajnik, znajdzie się też trochę wody
  • Owocowe środy zamieniliśmy na pizzowe piątki, ale jest też porządny “chińczyk” w pobliżu

Wymagania

  • Doświadczenie w obiektowym, komercyjnym PHP 7
  • Doświadczenie w pracy z Magento, Composere
  • Znajomość standardów PSR, SOLID itd.
  • Doświadczenie w pracy z GITem
  • Komunikatywność i systematyczność
  • Znajomość MySQL
  • Konieczna znajomość język polskiego

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!