Maintenance Supervisor 84 wyświetlenia

Miejsce pracy: Wałbrzych

Zakres obowiązków

  • Dozór i organizacja pracy w dziale utrzymania ruchu

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Wsparcie w diagnozowaniu usterek układów automatyki, pneumatyki, hydrauliki, mechaniki

  • Planowanie i organizowanie konserwacji i napraw maszyn i urządzeń oraz opracowanie związanej z tym dokumentacji

Oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • stołówka pracownicza

  • premia semestralna

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne, elektryk, automatyk, mechatronik

  • Doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Wiedza w zakresie układów pneumatycznych, hydraulicznych, mechatronicznych

  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Uprawnienia SEP 1 KV grupa E/D

  • Samodzielność, dokładność i systematyczność, zdolność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 7
  • Branża Motoryzacja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Wałbrzych/Legnica/Jelcz - Laskowice
Znajdź nas