Manager zespołu finansowego 119 wyświetleń

Dołącz do zespołu Phinance – największej niezależnej firmy doradztwa finansowego w Polsce. Naszym celem jest zadbanie o finansowy spokój i bezpieczeństwo Klientów. Za pośrednictwem kadry o najwyższych kwalifikacjach już od 18 lat na rynku zapewniamy kompleksowe usługi: inwestycje i oszczędności, ubezpieczenia oraz kredyty, obroty nieruchomościami i leasingi. Stawiamy na systematyczne budowanie kompetencji pracowników i współpracowników, inwestując w ich rozwój.

Phinance to miejsce różnorodnych wyzwań dla samodzielnych i ambitnych osób, które chciałyby pracować w finansach. Może to właśnie Ciebie szukamy?

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa Klientów w zakresie optymalizacji umów finansowych oraz planowania finansowego zgodnie z obowiązującymi standardami
  • zarządzanie zespołem Doradców Finansowych
  • odpowiedzialność za indywidualny rozwój swoich podwładnych
  • realizacja ustalonych celów
  • pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych kontaktów z Klientami
  • poszerzanie i aktualizowanie swojej wiedzy na temat bieżącej sytuacji na rynku finansowym

Korzyści

  • profesjonalne kursy szkoleniowe zakończone certyfikatami
  • możliwość rozwoju zawodowego wg różnych ścieżek kariery
  • narzędzia pracy (platformy on-line, system CRM)
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie z podstawą
  • pozytywną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • karta Multisport

Wymagania dotyczące pracy

  • 2-letniego doświadczenia w branży finansowej
  • umiejętności zarządzania zespołem pracowników
  • komunikatywności
  • kompetencji negocjacyjnych
  • samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • organizacji pracy
  • chęci poszerzania swoich kompetencji

Wyślij CV ze zdjęciem i dopisz koniecznie klauzulę:
Wyrażam niniejszym dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Phinance S.A. z siedzibą i adresem w Poznaniu (61-814), przy ul Ratajczaka 19, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Phinance S.A. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym, że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.
Administratorem danych osobowych osób rekrutowanych jest Phinance S.A z siedzibą i adresem w Poznaniu (61-814), przy ul Ratajczaka 19. Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Osobie rekrutowanej przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora https://www.phinance.pl/dane_osobowe

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas