Manual QA Specialist 78 wyświetleń

Rycerze Unity zapraszają wszystkich żądnych rozwoju!

Realizuj wspólnie z nami projekty na wszystkie platformy dla największych firm w branży gier i wpływaj kreatywnie na gry Knightsów (strategie, karcianki, RPG-i, roguelike)!

Jeśli masz dużą potrzebę rozwoju oraz interesuje Cię elastyczny czas pracy, dobre warunki finansowe, 12 integracji w roku oraz dozgonny Szacunek i Chwała, to musisz do nas dołączyć! 🙂

⚔️RYCERSKIE ZADANIA:

  • Prowadzenie testów manualnych w projektach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Współpraca przy zapewnieniu jakości podczas całego procesu
  •  Opiniowanie gier począwszy od projektu na każdym etapie ich rozwoju
  •  Tworzenie jasnej i dokładnej dokumentacji
  •  Ścisła współpraca z zespołem developerów i testerów

⚔️RYCERSKIE OCZEKIWANIA:

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z procesem testowania
  • Znajomość metod rozwoju i produkcji oprogramowania, takich jak Agile czy Continuous Integration
  • Szeroka znajomość branży i krytyczne podejście do gier
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z zespołem
  • Spostrzegawczość i rzetelność
  • Bardzo dobrze rozwinięta umiejętność analizowania i przetwarzania danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

⚔️NASZYM RYCERZOM OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o wybraną formę umowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Wysoką autonomię pracy
  • Atmosferę pracy skoncentrowaną na pozytywnych relacjach wewnątrz firmy
  • Nowe biuro zaledwie 10 minut od centrum Wrocławia, a w nim: zawsze świeże owoce, orzechy i barek owsiankowy, najlepsza kawa na rynku, lodówka z Mio Mio, Games Room (gry planszowe, konsolowe itp.), Nap Room (pokój do drzemki i odpoczynku) i wiele innych
  • Karta Multisport oraz Ubezpieczenie Medyczne
  • Najlepsze wydarzenia integracyjne (w życiu ważna jest nie tylko praca ale też dobra zabawa, dlatego w The Knights of Unity robimy integrację co miesiąc, byliśmy już razem na Śnieżce, w Energylandii, wspólnie lepiliśmy naczynia z gliny i lataliśmy szybowcami)
  • Dozgonny Szacunek i Rycerską Chwałę! 🙂

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas