Mechanik 61 wyświetleń

Twoje zadania:

  1. Dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego maszyn
  2. Wykonywanie prac przewidzianych w instrukcjach przeglądów konserwacji maszyn
  3. Zapoznawanie się z dokumentacją techniczną powierzonych opiece urządzeń i maszyn
  4. Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  5. Informowanie przełożonych o sytuacjach wymagających interwencji w celu zabezpieczenia wysokiej jakości usług świadczonych przez Spółkę

Oferujemy

  1. Umowę o pracę
  2. Jasny system premiowy
  3. Możliwość awansu
  4. Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  5. Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  6. Prace w nowoczesnym parku maszynowym
  7. Niezbędne narzędzia do pracy
  8. Dodatkowe benefity

Wymagania

  1. Wykształcenie techniczne preferowane: mechanika
  2. Umiejętność czytania rysunku technicznego
  3. Umiejętność diagnozy maszyn (produkcja)
  4. Doświadczenie w pracy z mechanika przemysłową
  5. Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas