Mechanik Maszyn Produkcyjnych 35 wyświetleń

  • praca jednozmianowa na terenie ALSTOM Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • Przeglądy, naprawy, konserwacja maszyn produkcyjnych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe.
  • Znajomość mechaniki.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

To oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się, stabilnej firmie rodzinnej, istniejącej na rynku od 29 lat.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość uczestnictwa w „Programie Mentorskim”, mającym na celu przekazywanie specjalistycznej wiedzy przez doświadczonych pracowników.
  • Benefity, takie jak: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do okularów korekcyjnych, karta Multisport, prywatna opieka w LuxMed, paczki mikołajkowe dla dzieci.
  • Bezpieczeństwo pracy w oparciu o Program Świadomy-odpowiedzialny-bezpieczny.
  • Szkolenia.
  • Uczestnictwo w firmowej drużynie biegowej.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 7
  • Branża Energetyka
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Łowiecka 24
Znajdź nas