Mistrz zmianowy ds. produkcji 102 wyświetlenia

Do naszego Zespołu w oddziale Romanowo (Ołdrzychowice Kłodzkie) poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku Mistrz zmianowy ds. produkcji.

Zakres obowiązków:

  • Współudział przy kierowaniu „Procesem Produkcji”, czyli całokształtem prac produkcyjnych.
  • Prowadzenie zmiany produkcyjnej – zarządzanie grupą ludzi i organizowanie prac związanych z produkcją.
  • Współudział przy raportowaniu w zakresie „Procesu Produkcji”.
  • Analiza planów oraz kontrola jakości procesu produkcyjnego.
  • Zarządzanie, organizowanie, planowanie i ustalanie priorytetów pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w procesie kierowania produkcją w dużej międzynarodowej firmie.
  • Możliwość doskonalenia zawodowego w zarządzaniu zasobami ludzkimi w procesie produkcji.
  • Możliwość dalszego kształcenia praktycznej znajomości języka angielskiego.

Wymagania:

  • Znajomość podstaw branży górniczej, t.j. wydobywczej oraz przeróbczej.
  • Znajomość metod, urządzeń i narzędzi stosowanych przy przeróbce surowców.
  • Wykształcenie: techniczne średnie lub wyższe
  • Znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, system SAP lub innego system ERP.
  • Znajomość technicznego języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego ze zmiennym wysięgiem – klasa I mile widziane.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas