Młodszy Administrator w dziale Logistyki 150 wyświetleń7 aplikacji

Jesteśmy globalnym dostawcą usług IT. Zatrudniając 4000 pracowników w ponad 50 oddziałach na całym świecie, świadczymy usługi z zakresu „Device as a Service” dla branży IT w ponad 190 krajach. Device as a Service (DaaS) to kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie dostarczenie urządzeń i oprogramowania z pakietem usług zarządzania w całym cyklu ich eksploatacji oraz finansowaniem na podstawie jednej umowy z opłatą za urządzenie.

Zadania:

• Monitorowanie globalnych zapasów i procesów magazynowych
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Udział w realizacji projektów logistycznych
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Wsparcie klientów wewnętrznych w zakresie logistyki magazynowej (sprzęt IT)
  • Tworzenie procedur i dokumentacji logistycznej

Wymagamy:

• Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości MS Excel, szczególnie Excel
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy w godzinach od 9.00 do 17.00
  • Bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych i analitycznych

Dodatkowym atutem będzie:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku/wiedza w zakresie magazynowania

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT
  • Przestrzeń do wdrażania swoich pomysłów i podejmowania nowych wyzwań
  • Możliwość rozwoju w wielokulturowym środowisku w firmie o płaskiej strukturze i nieformalnej, bezpośredniej komunikacji
  • Pracę w firmie zaangażowanej społecznie (wsparcie dla naszych projektów CSR: Hemmersbach Rhino Force, Hemmersbach Kids’ Family)
  • Pakiet powitalny, kompleksowe wdrożenie oraz wsparcie w realizacji zadań w ramach Buddy program
  • Kursy językowe, zniżki na studia na uczelniach partnerskich, szeroką gamę szkoleń na wewnętrznej platformie e-learningowej, dla dzieci pracowników dostęp do serwisu edukacyjnego
  • Bezpłatny dojazd z centrum Wrocławia autobusem pracowniczym
  • Pakiet dofinansowanych benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe dla pracownika i jego najbliższych, dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy

Aplikacje prosimy nadsyłać wraz z poniższą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hemmersbach wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w zakresie wszystkich danych zawartych w mojej aplikacji, które nie są wymagane przez prawo, w tym wszystkich załączonych dokumentów, złożonych z własnej inicjatywy” dot. danych „nadmiarowych”.

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie poniższej klauzuli do treści dokumentów aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez odpowiednią spółkę Hemmersbach również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, przez Hemmersbach GmbH & Co.KG lub przedsiębiorstwa powiązane z grupą Hemmersbach (w zależności od tego, do którego z powyższych podmiotów odnosi się oferta pracy) dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem (UE) 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych (….) (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

• Ogłoszenie wygasło!
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert