Młodszy Administrator w dziale Logistyki 116 wyświetleń4 aplikacje

Jesteśmy globalnym dostawcą usług IT. Zatrudniając 4000 pracowników w ponad 50 oddziałach na całym świecie, świadczymy usługi z zakresu „Device as a Service” dla branży IT w ponad 190 krajach. Device as a Service (DaaS) to kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie dostarczenie urządzeń i oprogramowania z pakietem usług zarządzania w całym cyklu ich eksploatacji oraz finansowaniem na podstawie jednej umowy z opłatą za urządzenie.

Zadania:

  • Monitorowanie globalnych zapasów i procesów magazynowych
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Udział w realizacji projektów logistycznych
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Wsparcie klientów wewnętrznych w zakresie logistyki magazynowej (sprzęt IT)
  • Tworzenie procedur i dokumentacji logistycznej

Wymagamy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości MS Excel, szczególnie Excel
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy w godzinach od 9.00 do 17.00
  • Bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych i analitycznych

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku/wiedza w zakresie magazynowania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku o płaskiej strukturze organizacyjnej
  • Możliwość zaangażowania się w godzinach pracy w nasze projekty CSR: Hemmersbach Rhino Force, dzięki któremu wspieramy środowisko naturalne oraz Hemmersbach Kid’s Family, w którym to pomagamy dzieciom żyjącym w trudnych warunkach na całym świecie
  • Buddy program, gruntowe wdrożenie do stanowiska i wsparcie w realizacji zadań
  • Szkolenia językowe
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i wdrażania własnych pomysłów
  • Pakiet dofinansowanych benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe dla pracownika i jego najbliższych, dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować