Młodszy Analityk BI 122 wyświetlenia1 aplikacja

Jesteśmy młodym i zgranym zespołem zajmującym się zagadnieniami analitycznymi w dużej, szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym charakterze. Zawsze wspieramy się w realizacji zadań, a także staramy się pomagać sobie nawzajem poprzez budowanie mechanizmów automatyzujących pracę zespołu.
Chcemy się ciągle rozwijać, dlatego nowe i dobre pomysły lubimy stosować w codziennej pracy. Pracujemy w międzynarodowym środowisku, tj. naszymi zleceniodawcami są również osoby z zagranicy.

Zakres obowiązków

  • Poprzez przygotowywanie dashboardów, raportów i zestawień wspieramy nasze koleżanki i naszych kolegów dostarczając im szybką, klarowną informację biznesową
  • Środowisko pracy oparte na Excelu oraz języku SQL to nasz codzienny świat
  • Poprzez wdrażanie i rozwój narzędzi Business Intelligence ułatwiamy naszym managerom monitoring i kontrolę procesów operacyjnych
  • Poprzez przeprowadzanie analiz efektów podejmowanych działań operacyjnych wspomagamy firmę w podejmowaniu ważnych decyzji biznesowych

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę.
  • Ruchome godziny pracy (można zacząć między 6:00 a 11:00)
  • Pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę zdrowotną, dofinansowanie do Karty Multisport, pakiet kafeteryjny MyBenefit.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość rozwoju w lokalnych i międzynarodowych strukturach Grupy KRUK

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość SQLa (praca w środowisku MS SQL Server)
  • Dobra znajomość Excela (m.in. tabele przestawne)
  • Analityczne myślenie oraz umiejętność formułowania trafnych wniosków
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Odpowiedzialność, dokładność i komunikatywność

Mile widziane:

  • Umiejętność obsługi pakietów SSIS
  • Znajomość Tableau

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas