Młodszy Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu 63 wyświetlenia

Miejsce pracy: Wałbrzych

Zakres obowiązków

  • Wsparcie w zakresie reorganizacji magazynów UR

  • Wsparcie w zakresie prowadzenie dokumentacji interwencji w maszynach i urządzeniach

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymienianie części maszyn i urządzeń

  • Wsparcie w zakresie wykonywanie szkiców technicznych w ramach prac remontowych

  • Uczestnictwo w tworzeniu i modyfikacji niezbędnej dokumentacji Utrzymania Ruchu

Oferujemy

  • Oferta dla kandydata

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: specjalizacja elektryczna, Automatyka Przemysłowa, Automatyka i Robotyka)

  • Podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Umiejętność wdrażania nowych rozwiązań/usprawnień

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia SEP

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 7
  • Branża Motoryzacja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Wałbrzych/Legnica/Jelcz - Laskowice
Znajdź nas