Młodszy Doradca ds. Technicznych i Projektowych 99 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne i projektowe – analiza i dobór optymalnych rozwiązań produktowych
  • Opracowywanie instrukcji i specyfikacji technicznych produktów
  • Tworzenie list materiałowych dla projektów sieci sanitarnej, ogrzewania podłogowego
  • Sporządzanie przedmiarów oraz kosztorysów instalacji sanitarnej oraz grzewczej
  • Techniczne wsparcie działu handlowego

Oferujemy

  • Ambitne, samodzielne stanowisko w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Wyjątkową i przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
  • Interesującą pracę i stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe  techniczne – kierunek Inżynieria Środowiska lub pokrewny
  • Znajomości oprogramowania AutoCad,  InstalSoft oraz Pakietu MS Office
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (B2)
  • Mile widziana znajomość rynku usług instalacji, sieci sanitarnych i grzewczych

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Branża Inżynieria środowiska
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Wrocławska 61, 57-100 Strzelin
Znajdź nas