Młodszy Dyspozytor Stacyjny WN/SN 61 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

Wykonywanie pod nadzorem Dyspozytora Stacyjnego WN/SN zadań związanych z kierowaniem pracą stacji elektroenergetycznej WN/SN.
Prowadzenie prac z zakresu likwidacji awarii i zakłóceń występujących w stacjach elektroenergetycznych.
Prowadzenie wymaganej dokumentacji ruchowej.
Pełnienie funkcji koordynującego przy pracach na urządzeniach elektroenergetycznych.
Kierowanie pracą stacji WN/SN podczas awarii masowych i zdarzeń kryzysowych.
Współpraca z Dyspozycją Sieciową w zakresie prowadzenia ruchu urządzeń sieci koordynowanej i Wydziałami Ruchu Oddziałów w zakresie urządzeń SN i nN.
Współpraca z instytucjami administracji państwowej, samorządowej i użytkownikami systemu przy likwidacji zagrożeń i awarii oraz w warunkach awarii masowych.
Przywracanie układu planowanego pracy na powierzonych stacjach WN/SN.
Wprowadzanie do ruchu urządzeń zgodnie z obowiązującymi zasadami.
Wprowadzanie danych z zaistniałych zdarzeń do systemów informatycznych niezbędnych do tworzenia wymaganych raportów.

Oferujemy

Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Program wdrożeniowy

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Pracowniczy Program Emerytalny

Dofinansowanie do wypoczynku

Karta Multisport

Udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

Wymagania

Wykształcenie średnie techniczne o kierunku elektrycznym
Prawo jazdy kat. B
Znajomość prawa energetycznego i rozporządzeń wykonawczych, znajomość zasad funkcjonowania Krajowego Systemu Elektroenergetycznego, ogólna wiedza techniczna z zakresu elektrotechniki
Budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, podejmowanie decyzji, stałe doskonalenie się

Mile widziane:

Wykształcenie wyższe inżynierskie o kierunku elektrycznym lub elektroenergetycznym
Doświadczenie w prowadzeniu ruchu lub pracy przy eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych
Świadectwo kwalifikacyjne D i E
Upoważnienie do wykonywania czynności łączeniowych
Wiedza z zakresu procesów technicznych związanych z wytwarzaniem, przesyłaniem i przetwarzaniem energii elektrycznej oraz współpracy jednostek wytwórczych z siecią

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować