Python Developer/Integrator oprogramowania 113 wyświetleń1 aplikacja

Lokalizacja: Częstochowa

Twoje zadania:
•    Tworzenie skryptów wspomagających proces automatyzacji, budowania, weryfikacji oraz testowania oprogramowania wbudowanego;
•    Przygotowanie skryptów wykonujących diagnostykę/testujących komunikację komponentów z użyciem docelowego środowiska;
•    Komunikacja i współpraca w międzynarodowych zespołach projektowych (USA, Niemcy, Wielka Brytania, Chiny, Japonia).

Profil kandydata:
•    Dobra umiejętność programowania w języku Python3 lub C/C++ lub inny;
•    Doświadczenie w C embedded – mile widziane;
•    Podstawowa znajomość protokołów komunikacji używanych w automotive (CAN, Ethernet, itp.) – mile widziana;
•    Znajomość zagadnień testowania będzie dodatkowym atutem (Unit testy, ISTQB);
•    Wymagana dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
•    Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;
•    Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
•    Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
•    Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa, MyBenefit;
•    Pakiet relokacyjny;
•    Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
•    Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

Be part of our ZF team as Młodszy Integrator Oprogramowania (Python) and apply now!

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas