Młodszy Inżynier Automatyk/Robotyk 496 wyświetleń17 aplikacji

Zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC, paneli operatorskich, robotów przemysłowych

  • Symulacja pracy robotów w środowisku Tecnomatix i RobotExpert

  • Dobór rozwiązań technicznych w obszarze programowania;

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej;

  • Proponowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań u Klientów;

Oferujemy

  • Udział w nowatorskich projektach i realizacji własnych pomysłów (linie zrobotyzowane, stanowiska automatyczne i półautomatyczne)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • realne możliwości dalszego rozwoju i awansu zawodowego

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze programowania PLC;
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze programowania robotów przemysłowych;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka) lub w trakcie studiów;

  • Samodzielność, inicjatywa działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów;

  • Umiejętność współpracy w zespole i rekomendowania rozwiązań;

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość języka angielskiego;

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Adres ul. Gospodarska 2, 51-503, Wrocław
Znajdź nas