Młodszy inżynier ds. techniczno-handlowych – elektronika, automatyka 141 wyświetleń2 aplikacje

Chcesz zdobyć doświadczenie w branży związanej z Twoim kierunkiem studiów? Szukasz przyjaznej atmosfery i niekorporacyjnego systemu pracy? A może chcesz zająć się naprawą automatyki i robotyki, ale nie wiesz, gdzie zacząć?

Szukamy ambitnych i ciekawych nowych wyzwań ludzi – może to właśnie Ty 🙂

Jesteśmy liderem napraw i diagnostyki elektroniki i automatyki przemysłowej w Polsce i w Europie. Od 2009 roku naszą misją jest pomoc dla tysięcy fabryk z całego świata w przypadkach awarii na liniach produkcyjnych oraz kształtowanie świadomości ekologicznej w myśl naszego motta “Nie wyrzucaj – naprawiaj” – zero waste.

Zakres obowiązków

  • koordynowanie zleceń naprawy urządzeń przemysłowych

  • wsparcie klienta na każdym etapie procesu naprawy

  • bezpośrednia współpraca z działem serwisu

  • opracowywanie ofert techniczno-handlowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowania

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Przyjazną atmosferę pracy i opiekę opiekuna na początkowych szczeblach kariery

  • Elastyczny czas pracy

  • Pracę w centrum Wrocławia z bardzo dobrym dojazdem

  • Możliwość awansu i rozwoju w obszarach elektronik i automatyki

  • Niezbędne wyposażenie – telefon, laptop, oprogramowanie

  • Niekorporacyjny system pracy, czyli realny wpływ na rozwój firmy, możliwość wdrażania własnych pomysłów

Wymagania

    • podstawowa znajomości branży automatyki przemysłowej / elektroniki

    • pozytywne nastawienie i komunikatywność 😊

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie