Młodszy inżynier ds. walidacji oprogramowania 81 wyświetleń2 aplikacje

Zakres obowiązków

  • manualne wykonywanie testów
  • analiza wyników testów i raportowanie błędów
  • re-testy i testy regresji
  • rozwój i utrzymanie środowisk testowych (wirtualizacja)
  • przygotowanie testaliów

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy
  • home office/praca zdalna
  • bezpłatna prywatna opieka medyczna
  • system kafeteryjny MyBenefit/Multisport finansowany przez pracodawcę
  • pakiet szkoleniowy
  • dofinansowywane certyfikaty branżowe
  • dofinansowany kurs języka angielskiego
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • parking dla rowerów
  • miejsce pracy: Wrocław

Wymagania

  • podstawowa znajomość zagadnień związana z testowaniem oprogramowania
  • umiejętność tworzenia środowisk wirtualnych
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (umożliwiająca pracę z dokumentacją angielską)
  • znajomość Microsoft Office średniozaawansowana
  • zdolność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas