Młodszy inżynier / Inżynier procesu 143 wyświetlenia1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • nadzór oraz optymalizacja procesów technologicznych (produkcja soczewek okularowych),
  • nadzór oraz wdrażanie nowych produktów – badania i testy,
  • optymalizacja przepływów produkcyjnych.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Premię uzależnioną od wyników,
  • Szkolenia i programy rozwojowe,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do okularów,
  • Dofinansowanie do karty Medicover Sport,
  • Akcjonariat pracowniczy.

Wymagania

  1. dwuletnie doświadczenie na stanowisku technologa w firmie produkcyjnej (dotyczy inżyniera procesu),
  2. wykształcenie wyższe techniczne (fizyka, optyka, bioinżynieria, nanotechnologia, biochemia),
  3. znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1),
  4. znajomość technik pracy w laboratorium fizykochemicznym,
  5. znajomość MS Office,
  6. podstawa programowania – mile widziana,
  7. znajomość narzędzi Lean Manufacturing – mile widziana,
  8. wysoka samodzielność oraz kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań,
  9. umiejętność pracy pod presją czasu oraz w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  10. dobra organizacja pracy,
  11. dokładność,
  12. umiejętność pracy w zespole,
  13. prawo jazdy kategorii B.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Handel i sprzedaż, Produkcja
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Ludwika Waryńskiego 12, 58-500 Jelenia Góra
Znajdź nas