Młodszy Inżynier Konstruktor – płatny staż i szkolenie 181 wyświetleń9 aplikacji

NG Engineering Group tworzą spółki będące wiodącym dostawcą kompleksowych usług inżynieryjnych, narzędzi i rozwiązań softwarowych, wspierających proces rozwoju produktu w różnych gałęziach przemysłu.
NG Engineering, z główną siedzibą we Wrocławiu, realizuje projekty dla branży motoryzacyjnej, AGD, transportu publicznego, przemysłu ciężkiego oraz oprzyrządowania produkcyjnego.

W ramach płatnego stażu i szkolenia oferujemy możliwość nabycia umiejętności projektowania w międzynarodowym biurze konstrukcyjnym działającym w różnych gałęziach przemysłu m.in. motoryzacja, AGD, transport publiczny, przemysł ciężki oraz oprzyrządowanie produkcyjne.

Młodszy Inżynier Konstruktor – płatny staż i szkolenie

Planowany termin: 11.10.2021 r. – 10.01.2022 r.

Profil kandydata

• oferta skierowana do absolwentów oraz studentów ostatniego semestru pierwszego i drugiego stopnia studiów Wydziału Mechanicznego,
• znajomość programów CAD 3D oraz doświadczenie nabyte np. podczas poprzednich staży/praktyk w dziale konstrukcyjnym będzie dodatkowym atutem.

• elastyczne godziny dopasowane do zajęć na uczelni (łącznie 20h/tyg.),
• praktyczne wykorzystanie programów m.in.: CATIA V5, SolidWorks, Siemens NX,
• zdobycie wiedzy z zakresu projektowania,
• poznanie standardów branżowych oraz konstrukcyjnych,
• możliwość późniejszego stałego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

• Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie