Młodszy Inżynier Konstruktor – SolidWorks 351 wyświetleń27 aplikacji

Obowiązki

• modyfikacja istniejących projektów w programie 3D,
• tworzenie oraz weryfikacja dokumentacji technicznej 2D,
• wsparcie starszych konstruktorów,
• możliwość udziału w projektach w Dziale Maszyn Specjalnych i Oprzyrządowania Produkcyjnego.

Profil kandydata

• wykształcenie wyższe o profilu mechanicznym,
• mile widziana znajomość programu SolidWorks, Inventor, Catia V5
• mile widziane doświadczenie w dziale konstrukcyjnym,
• dobra znajomość języka angielskiego.

Nasze zalety

• zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,
• przyjazna atmosfera pracy,
• elastyczne godziny pracy,
• przejrzysta ścieżka rozwoju,
• szkolenia wewnętrzne,
• bogaty pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, wysokie bonusy za rekomendację, prezenty okolicznościowe, owocowe poniedziałki oraz liczne imprezy integracyjne.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 4
  • Adres ul. Św. Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław
Znajdź nas