Młodszy Inżynier Procesu (program stażowy) 115 wyświetleń6 aplikacji

Zakres obowiązków

  • Wsparcie nadzoru technologicznego nad Wydziałem Pras i obróbki cieplnej
  • Poprawa oraz optymalizacja procesów produkcyjnych pozwalające na realizację ilościowych i jakościowych celów produkcyjnych
  • Wprowadzanie i rozwój standardowej instrukcji pracy
  • Współuczestnictwo w rozwiązywaniu przyczyn, błędów w procesie
  • Analiza zapisów, a w szczególności parametrów procesu i SPC
  • Ciągłe doskonalenie procesów w zakresie poprawy produktywności i czasu zmiany serii poprzez redukcję nieefektywności (m.in. Scrap, NonTRS, itp.)
  • Usprawnianie oraz wdrażanie automatyzacji/robotyzacji procesów produkcyjnych

Oferujemy

    • Systemy premiowe
    • Opieka medyczna Luxmed
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Stołówka pracownicza
    • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
    • Świadczenia świąteczne
    • Pakiet szkoleń
    • Nagrody jubileuszowe
    • Karta sportowa Multisport
    • Inne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Wymagania

  1. Studia wyższe – preferowane kierunki techniczne i mechaniczne; mile widziane studia w zakresie materiałoznastwa (ukończone lub w trakcie)
  2. Język angielski na poziomie komunikatywnym
  3. Otwartość na pracę zespołową, komunikatywność
  4. Umiejętności analityczne i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  5. Znajomość rysunku technicznego
  6. A przede wszystkim zaangażowanie i chęć do nauki, my zapewnimy resztę!

Zachęcamy do aplikacji również przez stronę Kariera Faurecia.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 9
  • Branża Motoryzacja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Mariana Jachimowicza 3, 58-306 Wałbrzych
Znajdź nas