Młodszy Inżynier Utrzymania Ruchu 94 wyświetlenia2 aplikacje

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie pracy i stanu technicznego urządzeń i instalacji
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Tworzenie instrukcji pracy/ procedur
  • Wsparcie Techników UR w przypadku awarii maszyn i urządzeń
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu parku maszynowego
  • Nadzór nad realizacją zleconych prac serwisowych, remontowych i inwestycyjnych w zakresie maszyn i urządzeń, instalacji technicznych i elementów infrastruktury oraz innych związanych z utrzymaniem ruchu
  • Zarządzanie zapasami części zamiennych
  • Przestrzeganie wszystkich przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy, ochrony zdrowia i ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowisk

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
  • Wiedza z zakresu budowy i eksploatacji maszyn
  • Znajomość zagadnień TPM
  • Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych – warunek konieczny
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • Comiesięczny dodatek do wykorzystania na platformie MyBenefit
  • Dopłata do automatów vendingowych
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Program rekomendacji pracowników
  • Parking dla pracowników
  • Spotkania integracyjne

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować