Młodszy konstruktor 43 wyświetlenia

Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe z siedzibą w Trzebnicy to jeden z czołowych producentów nowoczesnych i trwałych systemów ogrodzeniowych w Polsce od 30 lat. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko MŁODSZY KONSTRUKTOR / TECHNOLOG

Zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji 2D elementów ogrodzeń
  • Tworzenie dokumentacji 3D części maszyn, urządzeń, elementów ogrodzeń
  • Współpraca z działami: Produkcyjnym, Projektowym oraz Handlowym
  • Proponowanie, projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych u Klientów
  • Pomoc przy realizacji projektu w fazie projektowania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość programu Inventor
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość programu AutoCad
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Rzetelność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów
  • Dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

Wynagrodzenie: 4500 brutto

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 3
  • Branża Projektowanie, Konstrukcja
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul.Milicka 41, 55-100 Trzebnica
Znajdź nas