Młodszy konstruktor 1297 wyświetleń107 aplikacji

Zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji 2D maszyn i urządzeń;
  • Tworzenie dokumentacji 3D maszyn i urządzeń z wykorzystaniem programu Inventor
  • Tworzenie dokumentacji techniczno-ruchowej maszyn DTR;
  • Udział w wykonaniu symulacji Offline linii zrobotyzowanych
  • Udział w wyznaczaniu wydajności linii produkcyjnych
  • Tworzenie dokumentacji instalacji pneumatycznych oraz instalacji hydraulicznych maszyn
  • Proponowanie, projektowanie i wdrażanie rozwiązań technicznych u Klientów;
  • Nadzór nad realizacją projektu w fazie projektowania oraz uruchomienia urządzenia

Oferujemy

  • Udział w nowatorskich projektach i realizacji własnych pomysłów (linie zrobotyzowane, stanowiska automatyczne i półautomatyczne)
  • Realne możliwości dalszego rozwoju i awansu zawodowego (podnoszenie kwalifikacji poprzez wewnętrzne oraz zewnętrzne szkolenia)
  • Umowę o pracę/umowę zlecenie,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do planu zajęć
  • Możliwość zakwaterowania
  • Możliwość uczestnictwa w zajęciach online w miejscu pracy

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie nauki)
  2. Znajomość języka angielskiego (lub języka niemieckiego) w stopniu komunikatywnym
  3. Znajomość zagadnień z dziedziny mechaniki, pneumatyki, budowy maszyn
  4. Znajomość zagadnień z obszaru spawania i zgrzewania – mile widziane
  5. Znajomość zagadnień z obszaru robotyzacji procesów produkcyjnych -mile widziane
  6. Znajomość oprogramowania do projektowania 3D (Autodesk Inventor)

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Adres ul. Gospodarska 2, 51-503, Wrocław
Znajdź nas