Młodszy konstruktor 84 wyświetlenia1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • projektowanie, modelowanie elementów konstrukcji i złożeń elementów

  • modelowanie założeń oraz tworzenie rysunków złożeniowych/montażowych hal namiotowych przy pomocy programów CAD 3D/2D (Solid Works/DraftSight)

  • sporządzanie dokumentacji technicznej wykonawczej warsztatowej i montażowej konstrukcji

  • budowanie biblioteki elementów konstrukcyjnych hal namiotowych (detali, podzespołów, zespołów, konstrukcji)

  • sporządzanie wykazów elementów konstrukcji oraz wykazów elementów wysyłkowych projektu

  • współpraca przy rozwiązywaniu problemów technicznych / konstrukcyjnych – projektowanie nowych rozwiązań lub poprawa istniejących pod okiem Starszego Konstruktora.

  • współpraca przy projektowaniu rozwiązań technicznych nowych i dobór z istniejących rozwiązań właściwych dla projektu.

  • sporządzanie zapotrzebowań materiałowych dla zleceń projektowych.

  • archiwizacja dokumentacji technicznej i projektowej

  • współpraca z innymi działami firmy przy realizacji projektów. Przekazywanie i pozyskiwanie informacji z działów pod technologii i możliwości produkcyjnych. Pomoc projektowa i archiwizacyjna

Oferujemy

  • ciekawą i pełna wyzwań pracę w firmie międzynarodowej

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

  • możliwość przystąpienie do ubezpieczenia grupowego pracowników

  • prywatna opiekę medyczną

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego

  • dobra organizacja czasu pracy

  • znajomość SolidWorks , Audocad – warunek konieczny

  • umiejętność pracy w zespole

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować