Młodszy konstruktor Budowy Maszyn 113 wyświetleń

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne tworzenie konstrukcji
  • Przeprowadzanie symulacji FEA
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Praca na miejscu w biurze w Graz (Austria)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od 44800€ brutto rocznie)
  • Codzienne wyzwania w zaangażowanym zespole
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Auto służbowe marki BMW (także do użytku prywatnego)
  • Dopłaty do posiłków
  • Pomoc w zorganizowaniu przeprowadzki oraz znalezieniu mieszkania

Wymagania

  1. Wykształcenie techniczne
  2. Pierwsze doświadczenia z modelowaniem 3D (np. Creo, CATIA, Inventor, Solid Works, Siemens NX, itd.)
  3. Znajomość j. niemieckiego (min. B1 – warunek konieczny)
  4. Znajomość j. angielskiego

Zainterosowany/Zainteresowana?

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Brauquartier 9 Top 19, 8055 Graz