Młodszy Konstruktor Budowy Maszyn 94 wyświetlenia1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • projektowanie maszyn i urządzeń;
  • współpraca z innymi działami przy uruchomieniu produkcji na nowych maszynach, stanowiskach oraz procesach;
  • prowadzenie dokumentacji konstrukcyjnej maszyn i urządzeń;
  • tworzenie instrukcji obsługi maszyn i dokumentacji technicznej;
  • modernizacja i usprawnianie maszyn produkcyjnych;
  • przeprowadzanie testów nowych rozwiązań.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;
  • zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży;
  • możliwość rozwoju zawodowego, codzienny kontakt z nowoczesnymi technologiami;
  • pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole;
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i branżowych;
  • bezpieczne środowisko pracy;
  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;
  • szerokie pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe).

Wymagania

  1. wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka i Robotyka);
  2. doświadczenie (praktyka lub staż) w podobnym obszarze;
  3. znajomość programów: Solid Works, AutoCAD, MS Office;
  4. bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  5. znajomość schematów elektrycznych, pneumatycznych;
  6. umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej;
  7. odpowiedzialność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  8. nastawienie na pracę zespołową.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Budownictwo, Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Kwidzyńska 6 Wrocław
Znajdź nas