Młodszy Koordynator Badań Klinicznych 144 wyświetlenia4 aplikacje

OŚRODEK BADAŃ KLINICZNYCH

WroMedica

zatrudni

studenta kończącego Studia Magisterskie lub absolwenta

na stanowisku

Młodszego Koordynatora Badań Klinicznych

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za nadzorowanie przebiegu badania zgodnie z protokołem

i Dobrą Praktyką Kliniczną (GCP) w tym:

  • przygotowywanie dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia wizyty Pacjenta w Ośrodku,
  • obsługę systemów komputerowych, m. in. IWRS, eCRF,
  • wprowadzanie danych do systemów elektronicznej karty Pacjenta,
  • monitorowanie warunków przechowywania leków,
  • kontrolę ilości kitów laboratoryjnych
  • odbieranie przesyłek lekowych i inwentaryzację,
  • potwierdzanie wizyt Pacjentów w Ośrodku,
  • kontrolę obiegu korespondencji

Oferujemy

  • atrakcyjną możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie Badań Klinicznych
  • przyjazną atmosferę,
  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • elastyczne godziny pracy w okresie kończenia studiów oraz pracę na pełen etat po ich zakończeniu

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe  biotechnologia/chemia medyczna
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność co najmniej 3 dni w tygodniu,
  • sumienność, zaangażowanie,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • samodzielność.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas