Kreślarz AutoCad 314 wyświetleń3 aplikacje

Typ umowy:  umowa o pracę

Wymiar pracy:  pełny etat ( godz. 8-16)

Miejsce pracy:  Wrocław

Wynagrodzenie: 3 000-3 500  zł brutto m-c

Zakres obowiązków

  • współpraca z projektantem
  • zbieranie wytycznych na temat danego projektu.
  • prace związane z przygotowywaniem dokumentacji
  • wykonywanie rysunków technicznych w AutoCad
  • drukowanie i oprawa dokumentacji
  • weryfikacja zgodności części rysunkowej z opisową
  • kontakty z projektantami branżowymi
  • udział w delegacjach, wizjach lokalnych, nadzorach i naradach

Oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i kwalifikacji
  • pracę przy ciekawych i rozwojowych projektach
  • wdrożenie w wykonywanie obowiązki i wsparcie zespołu
  • praktykę dla celów uzyskania uprawnień budowlanych projektowych i wykonawczych
  • możliwość rozwoju umiejętności zawodowych
  • pracę w stabilnej firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w miłym zespole

Wymagania

  • znajomość programów AutoCad i pakietu Office
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie wyższe o specjalności ochrona środowiska, inżynieria sanitarna
  • wysoka kultura osobista, punktualność
  • sumienność wykonywanych obowiązków

Prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęcie.

Prosimy o dołączenie klauzuli do CV – Bez n/w klauzuli CV nie będą rozpatrywane. ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „FUNAM” Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Mokronoskiej 2,  52-407 Wrocław moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować