Młodszy projektant 48 wyświetleń2 aplikacje

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie projektów technicznych w oparciu o wcześniejsze projekty referencyjne, opracowywanie i modelowanie detali, wykonywanie list materiałowych oraz rysunków warsztatowych przy użyciu oprogramowania CAD (Autodesk Inventor, Autodesk Mechanical (AutoCAD), Autodesk Vault i in.)
  • analiza założeń technologicznych i technicznych urządzeń oraz wykonywanie ich prac studialnych
  • opracowywanie dokumentacji wykonawczej projektów zgodnie ze specyfikacją techniczną i wymaganiami norm
  • współpraca z działami produkcji i wdrożeń w celu podnoszenia jakości i poziomu technicznego produktów

Wymagania:

  • ogłoszenie kierowane jest do absolwentów studiów inżynierskich, zarówno po kierunku mechanika i budowa maszyn, jak również do inżynierów absolwentów innych kierunków technicznych, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności w zakresie projektowania maszyn i urządzeń dla przemysłu ciężkiego (branża hutnicza i metalowa)
  • umiejętność projektowania w programach AutoCad i Inventor
  • ugruntowana wiedza z zakresu mechaniki i fizyki
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność do wyjazdu na 12 miesięczne wdrożeniowe szkolenie do siedziby koncernu metalurgicznego Danieli & C. we Włoszech (Buttrio, Udine)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i w otoczeniu doświadczonej kadry inżynierów
  • dogodną lokalizację pracy w centrum Wrocławia
  • pakiet opieki medycznej oraz Multisport
  • kompleksowe szkolenie w siedzibie głównej koncernu

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Branża Mechanika
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Rzeźnicza, 32-33
Znajdź nas