Młodszy projektant elektryki / Elektromonter 27 wyświetleń1 aplikacja

Firma MT AUTOMATION Sp. z o.o. Sp. komandytowa zajmująca się projektowaniem oraz produkcją maszyn i urządzeń dla przemysłu. Nasza firma oferuje pracę na stanowisku “Młodszy projektant elektryki / Monter instalacji elektrycznych”.

Opis stanowiska:
-Opracowywanie dokumentacji elektrycznej maszyn
-Montaż instalacji elektrycznej maszyn/urządzeń zgodnie ze schematem elektrycznym w siedzibie firmy,
-Prefabrykacja szaf sterowniczych,
-Przygotowanie materiału do montażu. instalacja maszyn/urządzeń u klienta usługi serwisowe.

Wymagania:
-Umiejętności czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych,
-Chęć poszerzania wiedzy z zakresu automatyki.
-Umiejętności posługiwania się narzędziami ręcznymi,
-Zdolności manualne,
-Prawo jazdy kat. B,
-Dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych (delegacje),
-Mile widziane doświadczenie na podobnych stanowisku,
-Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
-pracę na pełen etat,
-umowę o pracę,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Dane kontaktowe:
Prosimy o kontaktowanie się pod numer telefonu: 661 470 660.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Adres ul. Gospodarska 2, 51-503, Wrocław
Znajdź nas