MŁODSZY PROJEKTANT INSTALACJI SANITARNYCH 163 wyświetlenia

Firma Kessel

Z początkiem roku 2004 na rynku polskim rozpoczęła działalność firma KESSEL Sp. z o.o., która jest wyłącznym przedstawicielem firmy Kessel AG. Siedziba firmy mieści się w Biskupicach Podgórnych (k. Wrocławia). Obejmując swym zasięgiem teren całego kraju, firma zapewnia kompleksowe i fachowe doradztwo techniczno-projektowe z dziedziny odwadniania, pomoc w doborze urządzeń kanalizacyjnych oraz serwis.

Aktualnie poszukujemy:

MŁODSZY PROJEKTANT INSTALACJI SANITARNYCH

W DZIALE ROZWIĄZAŃ INDYWIDUALNYCH

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne/Kobierzyce k. Wrocławia

Region: dolnośląskie (pow. wrocławski)

Zadania:

Opracowywanie niekatalogowych rozwiązań z dziedziny inżynierii środowiska, a w tym:

  • Doradztwo techniczne projektantom sanitarnym,
  • Dobór technologii i urządzeń dopasowanych do potrzeb danej inwestycji,
  • Dobory hydrauliczne pomp, pompowni i separatorów,
  • Projektowanie urządzeń kanalizacyjnych podziemnych i wolnostojących (pompownie, separatory, urządzenia przeciwzalewowe, studnie rozprężne)
  • Wykonywanie specyfikacji technicznych i rysunków AutoCAD zaprojektowanych urządzeń,
  • Sporządzanie wycen i ofert cenowych,
  • Przygotowanie spisów elementów, rysunków produkcyjnych, dokumentacji technicznej,
  • Odbiór i dokumentacja powykonawcza opracowanych rozwiązań,
  • Tworzenie deklaracji i oświadczeń na potrzeby wyrobów indywidualnych,
  • Współpraca nad rozwojem wewnętrznej platformy: baza danych, biblioteki z modelami dwg,
  • Współpraca z działem technicznym i handlowym.

Wymagania:

  • Biegłość w obsłudze AutoCad,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Inżynieria Środowiska),
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość SAP.

Oferujemy

  • stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie o znanej i cenionej marce produktów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet świadczeń pracowniczych (BenefitSystem, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna).

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Kessel Sp. z o.o. z siedzibą w Biskupicach Podgórnych, ul. Innowacyjna 2 , 55-040 Kobierzyce zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.), dla potrzeb niezbędnych do realizacji prowadzonego procesu rekrutacji oraz na przechowywanie i wykorzystanie ich dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do podanych danych, ich zmiany oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie, a podanie danych nastąpiło dobrowolnie.”

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Adres ul. Innowacyjna 2, Biskupice Podgórne, 55-040 Kobierzyce