Młodszy projektant konstrukcji stalowych 168 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków:

  • projektowanie konstrukcji stalowych dla przemysłu ciężkiego
  • opracowywanie dokumentacji wykonawczej zgodnie ze specyfikacją techniczną i wymaganiami międzynarodowych norm
  • docelowo sporządzanie modeli 3D oraz obliczeń konstrukcji stalowych w oparciu o programy TEKLA i ROBOT

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne – ogłoszenie kierowane jest do absolwentów wydziału Budownictwa
  • umiejętność projektowania w programach TEKLA, ROBOT STRUCTURAL, AUTOCAD
  • mile widziana umiejętność projektowania w programie Inventor
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • dogodną lokalizację pracy w centrum Wrocławia
  • pakiet opieki medycznej oraz Multisport

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Branża Mechanika
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Rzeźnicza, 32-33
Znajdź nas