Młodszy Specjalista ds. Adekwatności Kapitałowej 23 wyświetlenia

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie/weryfikacje obliczeń pod kątem funduszy własnych i współczynników adekwatności kapitałowej,
  • Pomoc w raportowaniu pakietów sprawozdawczych do NBP i BFG w zakresie COREP, LR, AE, MREL,
  • Uczestnictwo w analizie zagadnień i rozwiązywaniu problemów związanych z adekwatnością kapitałową (w zgodzie przede wszystkim z zapisami rozporządzenia CRR i polskiego prawa),
  • Uzgadnianie i raportowanie danych pod kątem adekwatności kapitałowej do podmiotu dominującego,
  • Uczestnictwo w projektach wdrażanych przez Bank wpływających na obszar adekwatności kapitałowej,
  • Uczestnictwo w procesie budżetowania i prognozowania współczynników adekwatności kapitałowej,
  • Uczestnictwo w procesie oceny kapitału wewnętrznego (ICAAP) w Banku,
  • Uczestnictwo w procesie przygotowania ujawnień w zakresie adekwatności kapitałowej,

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony związany z zastępstwem (min. rok)
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Pracę hybrydową – zarówno zdalnie jak i w nowoczesnym biurze
  • Przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę
  • Możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole
  • Pracę w organizacji, która stawia człowieka w centrum działań

Wymagania

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować