Młodszy Specjalista ds. Analiz Aktywów i Pasywów 23 wyświetlenia

Zakres obowiązków

  • Swoją pracą wspierasz prawidłowy pomiar ryzyka finansowego, w tym w szczególności ryzyka stopy procentowej
  • Identyfikujesz błędy w raportach i analizach oraz wprowadzasz adekwatne korekty
  • Zapewniasz zgodność pomiaru z metodyką regulacyjną oraz grupową
  • Wykonujesz prognozy i symulacje ekspozycji na ryzyko

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Pracę hybrydową – zarówno zdalnie jak i w nowoczesnym biurze
  • Przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę
  • Możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole
  • Pracę w organizacji, która stawia człowieka w centrum działań

Wymagania

  1. Masz wykształcenie wyższe matematyczne/ ekonomiczne lub jesteś jeszcze w trakcie studiów o tych kierunkach
  2. Bardzo dobrze znasz Excel (VBA będzie dodatkowym atutem) oraz podstawy SQL i lubisz wykorzystywać te narzędzia w swojej pracy
  3. Swobodnie posługujesz się językiem angielskim
  4. Znasz podstawy rachunkowości bankowej, interesujesz się finansami
  5. Posiadasz wysokie zdolności analityczne i umiesz wyciągać wnioski na podstawie przeprowadzonych analiz
  6. Jesteś w stanie w syntetyczny sposób przekładać teorię na praktykę
  7. Potrafisz dobrze organizować swoją pracę i wytrwale dążysz do realizacji założonego celu
  8. Umiesz efektywnie współpracować w zespole i w sposób komunikatywny dzielisz się informacją
  9. Jesteś osobą dokładną, skrupulatną oraz lubisz zmiany i nowe wyzwania
  10. Chcesz rozwijać się w finansach

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować