Młodszy specjalista ds. analiz i rozliczeń 112 wyświetleń7 aplikacji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie raportów, analiz, zestawień i prezentacji,
  • Tworzenie i prowadzenie baz danych,
  • Weryfikowanie oraz kontrola poprawności wystawianych i otrzymywanych dokumentów rozliczeniowych,
  • Wystawianie dokumentów rozliczeniowych,
  • Przygotowywanie danych ilościowych i wartościowych do analiz,
  • Obliczanie akcyzy, wypełnianie deklaracji oraz prowadzenie ewidencji,
  • Udział w procesie zamykania wyników miesiąca, w tym m.in. obliczanie danych według klucza alokacji kosztów,
  • Windykacja należności,
  • Współpraca z księgowością w kwestii wystawiania faktur za energię elektryczną,
  • Współpraca z innymi działami i bieżąca pomoc we funkcjonowaniu firmy.

OFERUJEMY:

  • Przyjazną atmosferę i środowisko pracy,
  • Szkolenie i praktyczne wdrożenie na stanowisko pracy,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w energetyce,
  • Perspektywę dalszego rozwoju zawodowego.

WYMAGANIA:

  • Absolwenci lub studenci III, IV lub V roku studiów, preferowane kierunki: matematyka, finanse, rachunkowość, kontroling, ekonometria, statystyka,
  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel – weryfikowana na etapie rekrutacji,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a w przypadku jego braku: chęci i zapał do szybkiej nauki,
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • Zaangażowania, odpowiedzialności, dokładności, samodzielności, dobrej organizacji pracy i inicjatywy,
  • Znajomość programu prawa energetycznego, programu Symfonia Handel, Power Pivot, VBA mile widziana.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Energetyka
  • Wielkość firmy Poniżej 10 pracowników
  • Adres Długosza 42-46, 51-162 Wrocław
Znajdź nas