MŁODSZY SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU PRODUKCYJNEGO 165 wyświetleń1 aplikacja

ITALMETAL Sp. z o.o.
Firma produkcyjna z siedzibą w Jelczu-Laskowicach
poszukuje kandydatów na stanowisko

Młodszy specjalista ds. controllingu

Zakres obowiązków:
• Uczestnictwo w procesie planowania finansowego, przygotowywanie budżetu i prognoz dla wybranych obszarów
• Raportowanie wyników finansowych i analiza odchyleń,
• Kontrola kosztów poszczególnych obszarów,
• Kalkulacja, analiza, raportowanie wskaźników KPI,
• Analiza rentowności produktów i klientów,
• Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów
• Rozwój narzędzi wspomagających planowanie finansowe i analizy produkcyjne

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość i umiejętność pracy w Microsoft Excel (absolutne minimum znajomość funkcji wyszukaj pionowo, tabele przestawne)
• wykształcenie ekonomiczne
• doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu, finansów, księgowości (mile widziane w firmach produkcyjnych)
• wiedza z zakresu analizy finansowej, rachunkowości
• umiejętność analitycznego myślenia, porównywania danych i wyciągania wniosków
• znajomość języka angielskiego pozwalająca na kontakt e-mailowy i telefoniczny ze współpracownikami (poziom komunikatywny)
• znajomość wskaźników KPI i budowy BOM będzie dodatkowym atutem
• dociekliwość, otwartość na kontakty i współpracę z innymi obszarami, chęć praktycznego zrozumienia zagadnień kontroli kosztów

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Zachodnia 22, 55-220 Jelcz-Laskowice
Znajdź nas