Młodszy Specjalista ds. IT (wsparcie użytkowników) 94 wyświetlenia2 aplikacje

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkowników sprzętu i systemów informatycznych – przyjmowanie, rozwiązywanie i monitorowanie zgłoszeń
  • przygotowywanie i instalacja sprzętu oraz narzędzi informatycznych na stanowiskach pracy
  • zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników w systemach firmy (wewnętrznych oraz zewnętrznych)
  • obsługa systemów informatycznych oraz aplikacji
  • przygotowywanie raportów oraz zestawień dot. użytkowników systemów oraz wykorzystania zasobów IT

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • znajomość obsługi i podstawowej diagnostyki sprzętu komputerowego (komputery, drukarki i skanery sieciowe)
  • dobra znajomość Microsoft Windows, Office i oprogramowania antywirusowego
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • systematyczność i uporządkowanie
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę i nastawienie proklienckie

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi popularnych systemów CMS: Joomla!, WordPress oraz konfiguracji serwisów internetowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracy i dobrą kawę
  • możliwość skorzystania z: kart multisport, ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego
  • szkolenia
  • dofinansowanie do urlopu

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować