Młodszy Specjalista ds. IT 59 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie i aktualizacja ewidencji sprzętu i oprogramowania,
  • Przygotowywanie stanowisk komputerowych i sprzętu dla nowych pracowników i współpracowników,
  • Świadczenie pomocy technicznej pracownikom w zakresie rozwiązywania zgłaszanych problemów związanych z działaniem sprzętu komputerowego, systemów i funkcjonujących aplikacji,
  • Planowanie i dokonywanie zakupu sprzętu, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych, zgodnie z zapotrzebowaniem,
  • Wsparcie w administrowaniu siecią i serwerami,
  • Wsparcie w administrowaniu środowiskiem Office 365,
  • Wsparcie w administrowaniu środowiskiem Azure,
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi użytkowników w zakresie świadczonej pomocy,
  • Tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji IT.

Oferujemy

  • Możliwość łączenia pracy ze studiami,
  • Umowę zlecenie w wymiarze ok. 100h/miesięcznie,
  • Stawka 20zł/h brutto,
  • Praca w obszarze najnowszych technologii IT,
  • Możliwość rozwoju.

Wymagania

  1. Status studenta kierunków technicznych,
  2. Doświadczenie przy administrowaniu sprzętem komputerowym,
  3. Znajomość środowiska O365,
  4. Gotowość do nauki,
  5. Proaktywna postawa.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres pl. Wolności 7B, 50-071 Wrocław
Znajdź nas