Młodszy Specjalista ds. Łańcucha Dostaw – Krotoszyn 78 wyświetleń1 aplikacja

NUTRICIA należąca do Grupy Spółek Danone to lider rynku odżywek dla dzieci i niemowląt w Europie.

Dzięki wdrażaniu cyfrowych rozwiązań w obszarze produkcji doskonalimy ergonomię pracy, umożliwiamy stały dostęp do filmów instruktażowych i potrzebnych informacji, automatyzujemy powtarzalne i skomplikowane procesy.

DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grupy.

Czym będziesz się zajmował?

Płatne praktyki to wspaniała możliwość do zdobycia cennego doświadczenia w dziale Łańcucha Dostaw. Nie będziesz jedynie wsparciem, lecz będziesz mieć swoje własne zadania za które będziesz odpowiedzialny/a.

Zapoznaj się z Twoimi przyszłymi zadaniami:

  • analiza zapotrzebowania na wyroby gotowe pod kątem możliwości produkcyjnych;
  • planowanie poziomu zapasów dla wyrobów gotowych, surowców oraz opakowań z uwzględnieniem optymalizacji kosztów oraz wyznaczonych zapasów bezpieczeństwa;
  • utrzymanie ciągłości dostaw wybranych surowców i opakowań w oparciu o opracowane plany produkcyjne;
  • współpraca z innymi fabrykami w koncernie w zakresie pozyskiwania surowców;
  • dbanie o relacje z dostawcami oraz ich ocena;
  • sporządzanie raportów dla potrzeb fabryki i koncernu.

Świetnie jeśli posiadasz następujące kwalifikacje/umiejętności:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • zdolności analityczne oraz odpowiedzialność;
  • otwartość, łatwość komunikacji, sumienność i zaangażowanie;

Oferujemy:

  • bezpieczne środowisko pracy
  • możliwość nauki i rozwoju na stanowisku
  • atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów, m.in.: dodatkową opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do dojazdów do miejsca pracy (uzależnione od odległości od miejsca zamieszkania do Fabryki)

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować