Młodszy Specjalista ds. Produktywności i Optymalizacji Produkcji (program stażowy) 58 wyświetleń

Miejsce pracy: Wałbrzych

Zakres obowiązków

  • Raportowanie wyników zakładu, analiza danych i przygotowywanie prezentacji danych

  • Sporządzanie analiz i raportów

  • Wdrażanie narzędzi Lean Manufacturing i nadzór nad ich przestrzeganiem

  • Pomoc w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń związanych z wdrażanymi narzędziami

  • Analizowanie i ciągłe ulepszanie wydajności systemu produkcyjnego

  • Budowanie świadomości w zakładzie w zakresie narzędzi LEAN

  • Współpracę z innymi działami w zakresie wdrażanych narzędzi

  • Przygotowanie i prowadzenie wewnętrznych audytów

Oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • premia semestralna

Wymagania

  1. Status studenta

  2. Wiedza z zakresu Lean Manufacturing

  3. Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną codzienną komunikację (pracujemy w międzynarodowym środowisku)

  4. Bardzo dobra znajomość programu Excel

  5. Gotowość do podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy (8 h)

  6. Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  7. Analityczne i dokładne podejścia do zadań

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 7
  • Branża Motoryzacja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Wałbrzych/Legnica/Jelcz - Laskowice
Znajdź nas