Młodszy specjalista ds. sprzedaży B2B 110 wyświetleń1 aplikacja

GF CORP, jeden z liderów branży airsoft w Europie, poszukuje kandydata na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. sprzedaży B2B

Miejsce pracy: Wrocław/Praca zdalna

Region: dolnośląskie

Obowiązki:

  • obsługa klienta B2B zgodnie z przyjętymi standardami,
  • budowanie nowych relacji biznesowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • raportowanie wyników,
  • wyjazdy służbowe oraz uczestnictwo w targach branżowych,
  • udział w projektach realizowanych przez Dział Sprzedaży B2B.

Oferujemy

  • pracę w firmie o pozycji lidera na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji,
  • pracę zdalną,
  • pracę w młodym zgranym zespole oraz otwartą i przyjazną atmosferę,
  • dofinansowanie karty Multi Sport, posiłków pracowniczych oraz pakiet medyczny,
  • zniżki pracownicze w sklepie Gunfire,
  • umowę o pracę.

Wymagania

  1. znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  2. znajomość obsługi komputera i programów biurowych (arkusz kalkulacyjny, edytor tekstu),
  3. pozytywne nastawienie i orientacja na wyniki,
  4. skrupulatność, terminowość, obowiązkowość,
  5. umiejętność pracy pod presją czasu.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!