Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Systemów informatycznych 120 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz aktywne prowadzenie sprzedaży systemów typu ERP
  • Utrzymywanie bezpośrednich relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Analiza zapytań ofertowych, badanie potrzeb klientów, przygotowywanie ofert handlowych
  • Pomoc w rozbudowaniu system ERP podając nowe idee lub interpretując idee klientów

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w prężnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat (kierunki marketingowе, ekonomiczne lub związane z zarządzaniem)
  • Znajomość języków w stopniu komunikatywnym: angielskiego, polskiego, rosyjskiego
  • Umiejętności komunikacyjnе umożliwiające swobodny kontakt telefoniczny i mailowy
  • Skrupulatności i dokładności, które zapewniają jakość w realizacji powierzonych zadań
  • Biegłej znajomości obsługi komputera
  • Zaangażowania, zdecydowania, chęci do nauki w obszarze sprzedaży i technologii
  • Dyspozycyjności
  • Nastawienie na realizację celów, doskonała organizacja własnej pracy

    Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość branży logistycznej/transportowej lub IT
  • Prawa jazdy kategorii B

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas