Młodszy Specjalista ds. techniczno-handlowych (K/M)Nowy 81 wyświetleń1 aplikacja

Główne zadania na tym stanowisku to:

• Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami (w tym wizyty w zakładach Klientów)
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Współpraca z producentami oferowanych urządzeń
  • Współpraca z Działem Serwisu

Warunki współpracy:

• Umowa o pracę – pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna umowa na czas nieokreślony
  • Wymiar czasu pracy – cały etat
  • Czas pracy – 8 godzin między godziną 7:00 – 16:00
  • Główne miejsce pracy: Wrocław

Jeśli jeszcze studiujesz i masz wolne co najmniej 20 godzin tygodniowo, możemy zaproponować Ci umowę zlecenie lub umowę o praktykę absolwencką.

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

• Doświadczenia w sprzedaży, preferowane w obszarze B2B
  • Wyższego wykształcenia, preferowany profil techniczny
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, poziom minimum B2
  • Biegłości w posługiwaniu się pakietem oprogramowania MS Office (mile widziana również znajomość programów klasy AutoCAD)
  • Posiadania prawa jazdy kategorii B

Nasza oferta:

• Możliwość realizacji ciekawych projektów dla liderów w swoich branżach
  • Nieformalna atmosfera pracy
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie do okularów
  • Ubezpieczenie grupowe (z podstawowym pakietem medycznym)
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez partnerów zagranicznych.

Proces rekrutacji:

• Drugi etap to przeprowadzona zdalnie rozmowa rekrutacyjna
  • Trzeci i ostatni etap rekrutacji to spotkanie bezpośrednie w siedzibie naszej firmy z jej właścicielem i Prezesem Zarządu

Po każdym z etapów rekrutacji otrzymujesz od nas informację zwrotną na temat dalszego procesu.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Zapraszamy na nasza stronę www oraz na nasz kanał na YT prezentujący oferowane przez nas urządzenia.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DMT Packaging sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest DMT Packaging sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Morelowskiego 24. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

• Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie