Młodszy Specjalista ds. Technicznych 121 wyświetleń3 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Organizacja obsługi technicznej powierzchni biurowej,
  • Nadzór nad instalacjami, urządzeniami i wyposażeniem technicznym biura,
  • Zarządzanie pracą podwykonawców,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i protokołami odbiorowymi,
  • Nadzór nad terminową realizacją harmonogramu przeglądów okresowych i gwarancyjnych,
  • Kosztorysowanie prac dodatkowych,
  • Bezpośrednia współpraca z Klientem w zakresie obsługi technicznej,
  • Prowadzenie ewidencji zgłoszeń i obsługa systemu helpdesk,
  • Współpraca z działami wewnętrznymi organizacji,
  • Wspieranie Zespołu Projektowego przy realizowanych zmianach w instalacjach technicznych.

Oferujemy

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole,
  • Nowoczesne środowisko pracy,
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy,
  • Samodzielność działania i możliwość wdrażania swoich pomysłów,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • Podstawowa wiedza w zakresie obsługi technicznej nieruchomości,
  • Znajomość podstawowych instalacji obiektu biurowego,
  • Znajomość języka angielskiego zapewniająca swobodną komunikacje,
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV.

Prosimy o dołączenie do przekazywanego CV poniższej klauzuli: „Działając na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie do celów związanych z procesem rekrutacji. Potwierdzam, że zapoznałem się z Polityką prywatności spółek ISS opublikowaną na stronie https://www.pl.issworld.com/ i jestem świadom wszystkich kwestii uregulowanych w powyższej Polityce prywatności związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, w tym okresu, przez jaki przechowywane będą moje dane osobowe oraz przysługujących mi praw, w tym prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie”.

Informujemy: „Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 3466 6, NIP 676177157 6. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały zamieszczone w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed przesłaniem nam swojej aplikacji”.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!