Młodszy Specjalista ds. Tworzenia Treści – Copywriter z językiem niemieckim 52 wyświetlenia

Twoje zadania:

  • Tworzenie treści wykorzystywanych w kanałach sprzedaży online, marketingu i mediach społecznościowych

  • Przygotowanie i tłumaczenie treści ofert produktowych oraz opisów kategorii produktowych

  • Analiza rynku i branży, monitorowanie trendów

  • Zadania związane z procesami SEO

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2/C1

  • Kreatywność i lekkie pióro

  • Dokładność i terminowość

  • Ciekawość branży e-commerce i chęć rozwoju

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień związanych z SEO

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę

  • Szybką ścieżkę decyzyjną, dużą samodzielność i możliwość tworzenia własnych rozwiązań i narzędzi

  • Bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i mienia, drużyna piłki nożnej)

  • Możliwość pracy w trybie home office i elastyczne godziny pracy

  • Darmowy parking

  • Pracę w organizacji nastawionej na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, imprezy integracyjne)

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Stargardzka 2a
Znajdź nas