Młodszy specjalista ds. zakupów i panowania materiałów 24 wyświetlenia

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW I PLANOWANIA MATERIAŁÓW

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie i planowanie dostaw
  • nadzór nad dokumentacją dostaw
  • weryfikacja, kompletowanie i wprowadzanie dokumentów zakupowych
  • współpraca oraz stały kontakt z firmami współpracującymi i dostawcami
  • przygotowywanie dokumentów importowych, kontakt z Urzędem Celnym
  • przygotowywanie planów dostaw i monitorowanie ich terminowości
  • negocjowanie cen i przygotowywanie zamówień na zakupy produkcyjne jak i nieprodukcyjne
  • sporządzanie zleconych analiz, raportów oraz opracowań
  • kontrolowanie stanu magazynowego
  • czynny udział w comiesięcznych , półrocznych i rocznych inwentaryzacjach
  • dbałość o prawidłowy obieg korespondencji
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, logistyczne lub w trakcie studiów
  • znajomość MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego;
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej mile widziane
  • bardzo dobre umiejętności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min B2.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  •  pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  •  możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
  •  możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.
  • Opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Owocowe środy, karty urodzinowe i eventy firmowe
Prosimy o przesyłanie cv wraz z klauzulą
• “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.
Jeżeli chcieliby Państwo uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach to jednocześnie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”.
Administratorem danych osobowych jest Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością pod adresem ul. LG 4, Biskupice Podgórne 55-040 Kobierzyce. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 6
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. LG 4, 55-040 Biskupice Podgórne
Znajdź nas