Młodszy specjalista działu technologii 349 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • projektowanie opakowań zgodnie z oczekiwaniem Klienta,
  • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do produkcji opakowań,
  • udział i monitorowanie  poprawności wykonania pierwszej produkcji,
  • zamawianie narzędzi niezbędnych do produkcji opakowań,
  • współpraca z klientem wewnętrznym (sprzedaż, planowanie, produkcja, BOK),
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pensję zasadniczą + premię,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego według ustalonych standardów.

Wymagamy

    • znajomości oprogramowania typu CAD w stopniu podstawowym,
    • znajomości oprogramowania CorelDRAW i Adobe Illustrator w stopniu średnio-zaawansowanym,
    • dobrej organizacji pracy, skrupulatności i dokładności w wykonywaniu zadań,
    • kreatywności i poczucia estetyki,
    • doświadczenie w projektowaniu grafiki i opakowań – mile widziane,
    • portfolio dotychczasowych prac – mile widziane.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Jana Pawła II 2, 63 - 620 Trzcinica
Znajdź nas