Młodszy Specjalista IT – automatyzacja procesów biznesowych ( miejsce pracy – Wałbrzych lub Jelcz-Laskowice 305 wyświetleń1 aplikacja

Fabryka Toyoty to miejsce stworzone przez wyjątkowych ludzi. Każdego z nas napędza tu pasja, możliwości i innowacje. Mamy moc, by tworzyć technologie jutra i wdrażać je w naszej produkcji już dziś. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników.

W związku z ciągłym rozwojem i doskonaleniem naszej firmy w dziedzinie digitalizacji i automatyzacji (dynamiczny rozwój narzędzi przemysłu 4.0.), poszukujemy specjalisty do pracy w zespole IT odpowiedzialnym za automatyzację procesów biznesowych.

Zakres obowiązków:

  • Aktywna komunikacja z innymi działami w celu:
  • analizy ich procesów biznesowych
  • poznania ich potrzeb
  • przedstawienia propozycji ich automatyzacji

  •  Nadzór nad małymi i średnimi projektami programistycznymi
  •  Tworzenie prostych i średniozaawansowanych aplikacji automatyzujących.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: 7200 – 9500 zł brutto;
  • pakiet benefitów (opieka zdrowotna, dofinansowana stołówka, karta Multisport);
  • kursy i szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne);
  • możliwości zdobycia certyfikatów dot. Platformy Power Microsoft;
  • możliwość poznania zasad efektywnego procesu (TPS);
  • przestrzeń do wprowadzania konkretnych usprawnień;
  • możliwość rozwoju w unikalnym środowisku rozwijającym globalne technologie;
  • przyjazną atmosferę i zgrany zespół.

Wymagania:

  • umiejętność tworzenia aplikacji w Microsoft PowerApps;
  • umiejętność tworzenia przepływów w Microsoft PowerAutomate;
  • znajomość metodologii SCRUM;
  • umiejętność analizy procesów biznesowych i potrzeb klientów;
  • umiejętności usprawniania i automatyzacji procesów i metod pracy.

Mile widziana znajomość:

  • PowerBi i SharePoint;
  • rozwiązań RPA (Robotic Process Automation);
  • BPML;

Idealnego kandydata charakteryzuje:

  • umiejętność koordynowania pracy w małych i średnich projektach;
  • samodzielność, skuteczne zarządzanie dostępnym czasem pracy oraz umiejętność pracy nad wieloma zadaniami równolegle;
  • chęć dzielenia się wiedzą i wspierania innych;
  • swobodna i efektywna komunikacja;
  • innowacyjne podejście do pracy;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • chęć ciągłego doskonalenia się i inicjatywa w działaniu;
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, możesz zajrzeć tutaj:

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Uczniowska 26, 58-306 Wałbrzych
Znajdź nas