Młodszy Specjalista Rozruchu Ds. Elektrycznych/AKPiA/ Technologicznych /Mechanicznych 283 wyświetlenia1 aplikacja

Zakres obowiązków:
• Udział w opracowaniu dokumentacji / przygotowanie dokumentacji rozruchowej.
• Udział w prowadzeniu wdrożeń projektów inwestycyjnych.
• Udział w opracowywaniu nowych rozwiązań technicznych.
• Wykonywanie raportów.
• Wykonywanie obliczeń zużycia paliw, produkcji ciepła i energii elektrycznej,
sprawności układów.
• Prowadzenie / nadzór procesów energetycznych.
• Opracowanie / analiza danych technicznych dotyczących procesów energetycznych.
• Sprawdzenie poprawności pracy urządzeń na obiektach energetycznych.
• Przygotowanie urządzeń / obiektów do uruchomienia.

Oferujemy:
Możliwość rozwoju zawodowego, awansu i podnoszenie kwalifikacji.
Szkolenia oraz możliwość uczenia się podczas pracy przy projektach.
Czynny udział w realizacji budów, które stanowią część rozwoju systemu
przesyłowego energii elektrycznej stanowi
ącego o bezpieczeństwie energetycznym
kraju.
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
Stabilne warunki zatrudnienia.
Niezbędne narzędzia do pracy.
Przyjazną atmosferę pracy.
Ubezpieczenia grupowe.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (dopuszczalne średnie techniczne) w
zakresie branż AKPiA, Elektrycznej, Energetycznej.
• Znajomość zagadnień w obszarze energetyki konwencjonalnej/OZE/instalacji
oczyszczania spalin.
• Znajomość wymagań dotyczących pracy przy urządzeniach energetycznych oraz pracy
w strefach Ex.
• Znajomość procedur stosowanych w instalacjach / obiektach energetycznych.
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
• Predyspozycje do prac na wysokości.
• Gotowość do częstych wyjazdów i delegacji na terenie kraju i zagranicą.
• Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy, samodzielność w działaniu.
• Obróbka danych (wraz z wykonywaniem sprawozdania).
• Predyspozycje do zarządzania projektem.
• Łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista (bezpośrednie relacje z
klientami na obiektach).
• Prawo jazdy kat. B.
• Uprawnienia SEP (D i E) mile widziane.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!